Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

AKTUALITY 2013

1. března

Dnes jsou to dva měsíce, co jsme si přivezli malého černého ďábla. Roste jako z vody - tedy spíše se natahuje laugh nožičky, čumáček.. už to není koulička, ale čahouncool. Opět jsme navštívili brněnskou výstavu, která se konala na začátku února. Ozzy se choval jako ostřílený mazák, dokonce jsme se nechali inspirovat probíhající obedience a "zacvičili" si vedle nichlaugh. A co víc, miluje balonky přinejmenším stejně jako Safí! Jak se můžete přesvědčit na druhé "létající" fotce smiley

Leden byl pro Safírka velmi náročný, co se týče rodinného života. V rozmezí 5 dnů měl hned dvě nevěsty! 25. a 26.1. kryl nádhernou Luavjan´s Elite (vrh "I" Luavjan´s) a 30.1.-1.2. Arielle Desertum Sinethi (vrh "B! Desertum Sinethi). Elite má již potvrzenou březost, majitelka Arielle ještě nedala vědět, takže s napětím čekám!

Včera byl první krásný den, vyšli jsme si tedy na prochajdu i s foťákemyes. Zde je album wink

18. ledna

Máme za sebou skoro 3 týdny společného soužití s Ozzynkem, takže už můžu říct něco víc o jeho charakteru. Jedním slovem je to ĎÁBEL! Má extrémně hodně energie, miluje přetahování, balónky, Safírka laugh.. kluci už si spolu hrají, ale vypadá to děsivě.. jeden druhého kouše (tradičně začíná kousat Ozzy Safírka), honí se, skáčou po sobě. Ozzy není kdoví jak umazlený, spíš by "mazliče" ukousal a utahal laugh. Venku se ničeho nebojí (hned první den jezdil výtahem jako by jím jezdil odjakživa), je velmi zvědavý, s cizími lidmi nemá sebemenší problém (ti jen musí dávat pozor na šály, bundy, nohavicedevil atd), s cizím prostředím jakbysmet. Dnes jsme byli u pana veterináře a Ozzynek se choval jako starý mazák - vběhl do ordinace, vyskočil na váhu, dostal píchanec, pan doktor ho zkontroloval a bylo yes.
Předminulý víkend se tady v Brně konala nárovní výstava, na kterou jsme se museli jet podívat. Samozřejmě i se Safírkem, ale ten vzhledem k nekondici srsti vystavován nebyl. Ozzy bohužel po cestě usnul, takže první minuty byly takové nijaké, ale po vyspání na klíně hodné paní opět začal řádit jako černá rukalaugh. Mám z něj radost, je to Skřet (domácí přezdívka) jak má být. Prozatím nic neumí, jen přivolání na své jméno a "sedni". O to víc si ale hrajeme a vychováváme. Na cvičení je času dostwink.

Štěňátka

V nejbližších dnech za námi (tedy spíše za Safírkem) přijede nevěsta, takže doufám, že vše vyjde tak jak má!
Upravila jsem stránku "A" vrhu CHS Ke´Chara´s.

 
Safírek navštívil Ozzyho v ohrádce, zalehl pelíšek a odmítal ho opustit laugh Mladý pán o své místo bojoval, ale jestli úspěšně, to nevím, Safírek si odešel tehdy, až se mu zachtělocool

2. ledna

Šťastný a úspěšný nový rok všem!!
Letos jsem nějak nezvládla vyrobit PF, tak je to bez obrázku laugh

Aktualizace jsem zanedbávala, já vím.. ale budu se snažit to napravit (to říkám stáledevil). Takže no nového roku s čistým štítem laugh

Největší aktualitou se stal dvouměsíční čertík jménem Hard Black Ozzy z Kovárny heart. Komu připadá zvláštní jeho jméno, vězte, že se nejedná o trapnou postavičku z českého seriáluwink. Jméno bylo vybráno podle legendárního Ozzyho Osbournacool.

Maminkou je krásná s.Int.Ch. Eclaire Black z Kovárny a tatínkem úžasný irský pes s.r. Se Ch. Revloch Zidane. Ozzynek je druhý den doma a spinká, takže můžu napsat zážitky z cesty: celou cestu prospal laugh, na benzínce se vyvenčil a podíval na ohňostroj, doma snědl spoustu jídla a ještě dojel po Safírkovi laugh.. je to nebojácný rošťák, nedělal mu problém výtah, do kterého sám nastoupil, venku navolno obdivoval ohňostroj, který začal o ulici dál, dnes jsme potkali několik pejsků a lidí, kteří jej hned ňuchali..zatím vše zvládáme na jedničku!laughyes Dokonce i venčeníangel(to tak na dvě mínus).

Safírkovi potomci

Dětem se skvěle daří, dostávám krásné zprávy, za něž majitelům moc děkuji!!
9.10. stal otcem dvojčat - holky a kluka Amber a Atreju německé CHS Ke´Chara´s, jejichž maminkou je Eowyn vom Saargold.
 

TOPlist