Založit webové stránky nebo eShop

Výstavy

Safírek získal tyto tituly a ocenění:
  • Junior Champion ČR 2009
  • Junior Champion SR 2009
  • Champion ČR 2010
  • Champion SR 2010
  • InterChampion CIB (splněny podmínky 18.2.2011, uznáno 15.3. 2012)
  • Grand Champion SR
  • Grand Champion ČR
  • Světový vítěz BO mladých 2009
  • Klubový šampion KCHBO 2010
  • selekce ČR (s.), HU (T.s.), NL (Se, Sw)
  • 5x CAJC-CZ, 3x CAJC-SK, 2x nejlepší mladý plemene
  • 14x CAC-CZ, 3x res.CAC-CZ, 11x CAC-SK, CAC-HU, 2x res.CAC-SK, 6x ČKŠ, 2x res.CACIB, 2xCACIB, 3xNV, 2x Klubový Vítěz KCHPBO, VDH-Cha
  • 4x BOB, 2x semifinále BIG, BIS na KLV
  • Bodování TOP10 2009: 1.nejúspěšnější mladý tervueren
  •                                         2.nejúspěšnější mladý pes všech variet
  • Bodování TOP10 2010: 1.místo "dospělý tervueren-pes"
  •                                         Vítěz variety TERVUEREN

2012
datum druh a místo                   třída ocenění                                  rozhodčí             
8.9.
KLV Zbraslav
TP
V1, CAC, ČKŠ
E. Boriero (I)
25.8.
Nationale d´Elevage Aubigny sur Nére
TP
V2
A.M. Heraly
30.6.
KLV Malý Lapáš (SK)
TP
V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz
J. Lawless (IRL)
5.2. MV Brno V1, CAC = GrandCh. CZ B. Kremser (SLO)
4.2 MV Brno V1, CAC M. Vermeire (B)
28.1. MV Trenčín V1, CAC = GrandCh. SK G. Ridarčíková (SK)
7.1. NV Olomouc/Brno TV V1, CAC J. Miklasová
2011
datum druh a místo                           třída

ocenění                                     

rozhodčí                    
17.9. NV Brno TV V2, res.CAC E. Hájková
10.9. KlV Heroltice u Tišnova TV V3 P. Gaffey (UK)
3.9. KlV Amersfoort (NL) TP Výborný 2 + Se + Sw A. McLaren (UK)
20.8. Nationale d´Elevage Aubigny sur nére (FR) TP Výborný 4 Mme Arsene+D.Descamps
12.6. SV Mladá Boleslav TP V2, res.CAC J. Andersson (S)
11.6. KlV Mladá Boleslav TP V3 J. Ralph (UK)
28.5. KlV Kamenny Mlyn (SK) TP V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz, BOB, BIS!!! P. Bottagisio(IT)
9.4. NV Ostrava TV V1, CAC, NV J. Miklasová
26.3. KLV Budapešť (HU) TP V1, CAC + T.s. M. Griol (FR)
19.3. NV Nitra (SK) TCH V1, CAC L. Jančík
18.2. MV Košice (SK) TCH V1, CAC, CACIB M. Van Brempt(B)
2010
datum druh a místo třída ocenění rozhodčí
21.11. MV Nitra (SK) TP V1, CAC P. Řehánek
20.11. MV Nitra (SK) TP V1, CAC M. Zidar (SLO)
7.11. MV/SV Metz (F) TP V1 (CAC se zadává jen jednomu psu) A. McLaren (UK)
25.9. NV Brno TP V1, CAC, NV, BOB E. Hájková
18.9. SV BSB Forchheim (D) TP V1, VDH-Cha M.F. Berton-Sarlat (FR)
11.9. KLV KCHBO Heroltice (bez KV) TP V1, CAC, ČKŠ B. Harlem (NOR)
27.6. SV Mladá Boleslav TV V2, res.CAC, ČKŠ + s. M.F. Berton-Sarlat (FR)
26.6. KLV KCHBO Mladá Boleslav TO V3 P. Gaffey (UK)
8.5. KLV KCHPBO Kamenný Mlyn (SK) Mezi V1, CAC, Klubový vítěz M. Pratten (UK)
2.5. NV Banská Bystrica (SK) Mezi V1, CAC J. Zembjak (SK)
10.4. NV Ostrava Mezi V1, CAC, NV, BOB, semifinále BIG J. Matyáš (SK)
19.2. MV Prešov - East Cup (SK) Mezi V2, res.CAC, res.CACIB G. Bodegard (S)
6.2. MV Brno Mezi V1, CAC, CACIB M. Redlicki (PL)
23.1. MV Trenčín (SK) Mezi V2, res.CAC M. Kadlecaj (SK)
10.1. NV Olomouc Mezi V1, CAC A. Grygarová
2009
Datum druh a místo                          třída ocenění rozhodčí            
7.11. MV Praha Mezi V1, CAC, res.CACIB I. Němečková
17.10. NV Brno Mezi V1, CAC J. Karhanová
10.10. KV Napajedla (i PP+PT) Mezi V1, CAC, ČKŠ M. ten Cate (NL)
9.10. SV Bratislava - slovenský klub Mezi V1, CAC B. Thévenon (FR)
8.10. WDS Bratislava (SK) Mezi VD3 W.M. van Deijl (NL)
26.9. NV Prešov (SK) Mezi V1, CAC, Vítěz Slovenska A. Korózs (HU)
22.8. Nationale d´Elevage, Orleans (FR) Mezi Výborný 6 M. F. Varlet (FR)
27.6. MV Brno - Intercanis Ml V1, CAJC, nej.mladý, BOB, semifinále BIG E. Hájková
6.6. MV Nitra (SK) Ml V1, CAJC, gpx sk.jun.win.09 G. Ridarčíková (SK)
5.6. NV Senec (SK) Ml V1, CAJC M. Benkovský (SK)
10.5. SV Roudnice n. Labem Ml V1, CAJC M. Griol (FR)
9.5. KlV,Svět.V. Roudnice n.Labem Ml V1, CAJC, světový vítěz mladých A. McLaren (GB)
2.5. MV Praha Ml V1, CAJC B. Thévenon (FR)
4.4. NV Ostrava Ml V1, CAJC, nej. mladý plemene J. Miklasová
28.3. NV Nitra - Nitracanis (SK) Ml V1, CAJC G. Ridarčíková (SK)
25.1. MV Trenčín (SK) D Velmi nadějný 1 J. Nicziewicz (PL)
11.1. NV Olomouc - (pouze "na čumendu") H. Pisarčíková


POSUDKY:

 Nationale d´Elevage, St. Denis de L´Hotel 22.8.09 - (překlad:-))
plnochrupý, nůžkový skus, pes střední výšky prezentován v línání. Hlava s krásným výrazem, dobrá maska, plochá lebka, dobrý stop, dobrý nos, dobré tmavé oko, dobré ucho, klenutý krk, výborně spáditá záď, korektní kostra, hrudník by se mohl ještě dovyvinout, správně úhlené končetiny, pěkně dlouhý pohyb (chod), dobrý ocas, pěkný hřbet v pohybu hezky nesený, pěkný jedinec - dosud mladý a defavorizován kvůli línající srsti -> výborný 6



Speciální výstava BO Roudnice nad Labem 10.5.09 (překlad:-))
- kompletní nůžkový skus, dobrá velikost, středně dlouhé tělo, dobrá horní linie, minimální úhlení, dobrá kostra, korektní postavení, kočičí tlapka, velmi pěkný krk, dlouhé nohy, minimální stop, minimální modelace, mírně ustupující čelo, černé oči, malé uši, tmavá hlava, červená barva, dobrá prezentace, velmi dobrý pohyb, dobrý ocas -> Výborný 1, CAJC

Světová a klubová výstava Roudnice nad Labem 9.5.09 (překlad:-)) 
- plnochrupý, nůžkový skus, 11měsíční pes velmi hezkého typu, velmi typická horní linie, fauve s dobrou charbonáží, v dobré kondici, krásná elegantní hlava, dobrá délka čenichu, dobře modelovaná hlava pod očima, velmi tmavá maska, excelentní tmavé mandlové oči, plochá lebka, (very moderated stop), trochu delší a nižší, excelentní pigmentace, malé uši - dobře nasazené a nesené, excelentní výraz, velmi živý, dobrá hloubka hrudníku, pevný hřbet, dobrá záď, dobré úhlení, na věk dobře vyvinutý hrudník, dobrá dolní linie, dobré nesení ocasu, úzký pohyb vzadu, pěkně dlouhý pohyb (doslova "pohyb pěkně pokrývá terén"), kvalitní mladý pes -> Výborný 1, CAJC, světový vítěz mladých
 
TOPlist