Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 
Stopy nám taky docela jdou, jen kdyby nebyla panička líná a někam vyjela. Ač je to na vesnici k neuvěření, terény na stopy postupně mizí díky přibývajícím domům a soukromým pozemkům. Ale snažíme se:-) 
 

Frisbee se věnujeme jen rekreačně, abychom upustili ventil Safírkově energii. A hlavně - nevím, jak učit jednotlivé figury a jsem tak nějak ráda, že má klouby zdravé, tudíž netoužím po saltech, vaultech apod. Možná někdy v budoucnu zkusíme alespoň nějaký distanční závod, ale prvně se musí panička naučit házet pokud možno rovně:D Párkrát jsme si hodili na místním fotbalovém hřišti a vypadalo to moc hezky:-)


Agility - měly být pro nás sportem číslo jedna... člověk míní, život mění, jak se říká... Po výcvikovém táboře jsme "spadli" do obran, které nyní tento sport vytěsnily. Neříkám, že agi dělat nebudu, to nee... ale momentálně nemám chuť (tu už nemám asi od srpna) ani náladu. Safího by to samozřejmě moc bavilo - umí tunely, slalom a jednoduché zónovky. Jen panička už asi ztratila srdce agiliťáka:(

TOPlist